Fiyat:

Bir sorunuz var mı? Tavsiyeye mi ihtiyacınız var?

Bizimle iletişime geçin, istek ve tercihlerinizi dikkate alarak Alanya’da Nordic Property Construction projeleri hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

YENİLİK

GÜVENİLİRLİK

KARARLILIK

KALİTE

PROFESYONELLİK

Hakkımızda

Nordic Property Construction, Avrupa yatırımlarıyla birlikte büyümeye devam eden uluslararası bir inşaat şirketidir. 2015 yılından bu yana, Akdeniz kıyısında, yeni konseptler içeren yüksek performansa sahip konut kompleksler inşa etmekteyiz.
Ekibimiz, enerji ve tecrübenin kaynaşmasına sahip, bilgi birikimi yüksek, yenilikçi ve özverilidir. Biz, müşterilerimizin her birine önem vererek, en iyisini sunmak için işimizi özenle ve sevgiyle yapıyoruz.

İlkelerimiz

Detaylara dikkat

Biz her şeyi düşündük; tavanların yüksekliği, dairelerin güneş alması, yüzme havuzlarının şekli ile dekorasyonuna kadar. Bunlar yaşam konforunun seviyesini gösteren detaylardır.

En iyi konumların seçilmesi

Konut projelerimiz için en uygun yerleri seçmeye özen gösteriyoruz. İhtiyacınız olan her şey 2-10 dakika arası yürüme mesafesinde.

Dürüstlük ve Açıklık

Biz, sektördeki en iyilerden biri olmak için uğraşıp, müşterilerimizin beklentilerini aşabilmek için çalışıyoruz. Müşterilerimizin her birine karşı samimi ve açık sözlüyüz. Bizim böyle büyük bir itibar kazanmamıza yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.

Kalite

Yapılarımızda, yüksek kaliteye sahip yenilikçi malzemeler kullanarak, yaşama rahatlığı ve estetik mükemmelliği sağlıyoruz.

Bireysel yaklaşım

İnşaat sürecinde her alıcının isteklerini göz önünde bulundurarak talep üzerine gayrimenkulünüzü planlamak ve bitirmek için kişiye özel çözümler sunmaktayız.

Sertifikalarımız

Fuarlara katılım

Ortaklarımız

Şekerhane mah. Atatürk cad. Fatih. Sk. Ahsen Ulusoy İş Hanı Kat: 1 No: 2 Alanya Turkey

Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 18:00

+90 (242) 513 8386

(Türkçe, İngilizce, Rusça)

+90 532 726 66 26

(Türkçe, İngilizce, İsveççe)

+90 535 024 55 77

(Türkçe, İngilizce, Rusça)