Fiyat:

en ru tr

Bir sorunuz var mı? Tavsiyeye mi ihtiyacınız var?

Bizimle iletişime geçin, istek ve tercihlerinizi dikkate alarak Alanya’da Nordic Property Construction projeleri hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

  • Ana sayfa
  • Neden NPC?
  • Yeni projelerimiz
  • Yorumlar
  • Sorular

Nordic Property Construction

Nordic Property Construction, Alanya'daki emlak piyasasında en iyilerden biri olmak için çalışan genç ve aktif olarak gelişen bir şirkettir. Avrupa'nın inşaat ve dekorasyon standartlarına göre, Akdeniz kıyısında bir tatil bölgesinde ve ayrıca daimi yaşama uygun yüksek kaliteli gayrimenkuller inşa ediyoruz.

İnşaat kalitesi, teknik standartlarını uymasından kaynkanlanıyordur. İnşaatın tüm aşamalarının dikkatli bir şekilde kontrol etmemiz, yalnızca kaliteli malzemelerle çalışılmamız ve tecrubeli personelimiz konut projelerimizin kalitesinin anahtarıdır.

Detaylara dikkat

Biz her şeyi hallettik: tavanların yüksekliğinden ve dairelerin güneş almasından yüzme havuzlarının şeklini ve dekorasyonuna kadar. Yaşam konforunu oluşturan detaylar budur.

Kalite

İnşaatlarımızda, yaşam rahatlığını ve dekorasyonun estetik kusursuzluğunu garanti eden en yüksek kalite yenilikçi malzemeler seçiyoruz.

En iyi konumları seçmek

Konut projelerimiz için uygun yerleri dikkatlice seçiyoruz: İhtiyacınız olan her şey 2-10 dakika yürüme mesafesinde.

Bireysel yaklaşım

İnşaat sırasında her alıcının isteklerini göz önünde bulunduruyoruz, talep üzerine gayrimenkulünüzü planlamak ve bitirmek için kişiye özel çözümler sunmaktayız

Dürüstlük ve açıklık

Piyasadaki en iyilerden biri olmak için çalışıyoruz ve müşterilerimizin beklentilerini aşmak için çalışıyoruz, kusursuz bir isim kazanmayı başardığımız için her bir müşterimize karşı açığız

Yeni projelerimiz

Eğer yüksek kaliteli gayrimenkul, iyi düşünülmüş çözümler ve modern teknolojiler, mükemmel konum ve bir inşaat şirketinden proje uygulama garantisi arıyorsanız - hoş geldiniz! Nordic Property Construction, müşterilerine projenin uygulanması sırasında hizmet kalitesini ve proje bittikten sonra kompleksin yetkili yönetimi garanti eder.

Bir sorunuz var mı? Tavsiyeye mi ihtiyacınız var?

Bizimle iletişime geçin, istek ve tercihlerinizi dikkate alarak Alanya’da Nordic Property Construction projeleri hakkında detaylı bilgi vereceğiz.