Fiyat:

Bir sorunuz var mı? Tavsiyeye mi ihtiyacınız var?

Bizimle iletişime geçin, istek ve tercihlerinizi dikkate alarak Alanya’da Nordic Property Construction projeleri hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

  • Ana sayfa
  • Neden NPC?
  • Yeni projelerimiz
  • Yorumlar
  • Sorular

Nordic Property Construction

Nordic Property Construction, Alanya'daki emlak piyasasında en iyilerden biri olmak için çalışan, genç ve hızla gelişen bir şirkettir. Biz, Avrupa inşaat ve dekorasyon standartlarına göre, Akdeniz kıyısındaki bir tatil bölgesinde, daimi yaşama uygun, yüksek kaliteli gayrimenkuller inşa ediyoruz.

Yapılarımızın kalitesi, normlara ve teknik standartlara özen göstermemizden kaynaklanmaktadır. İnşaatın tüm aşamalarını dikkatli bir şekilde kontrol etmemiz, kaliteli malzemeler kullanmamız ve nitelikli çalışma arkadaşlarımız konut projelerimizin kalitesinin anahtarıdır.

Detaylara dikkat

Biz her şeyi düşündük; tavanların yüksekliği, dairelerin güneş alması, yüzme havuzlarının şekli ile dekorasyonuna kadar. Bunlar yaşam konforunun seviyesini gösteren detaylardır.

Kalite

Yapılarımızda, yüksek kaliteye sahip yenilikçi malzemeler kullanarak, yaşama rahatlığı ve estetik mükemmelliği sağlıyoruz.

En iyi konumların seçilmesi

Konut projelerimiz için en uygun yerleri seçmeye özen gösteriyoruz. İhtiyacınız olan her şey 2-10 dakika arası yürüme mesafesinde.

Bireysel yaklaşım

İnşaat sürecinde her alıcının isteklerini göz önünde bulundurarak talep üzerine gayrimenkulünüzü planlamak ve bitirmek için kişiye özel çözümler sunuyoruz.

Dürüstlük ve açıklık

Biz, sektördeki en iyilerden biri olmak için uğraşıp, müşterilerimizin beklentilerini aşabilmek için çalışıyoruz. Müşterilerimizin her birine karşı samimi ve açık sözlüyüz. Bizim böyle büyük bir itibar kazanmamıza yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.

Yeni projelerimiz

Eğer yüksek kaliteli gayrimenkul, iyi düşünülmüş çözümler, modern teknolojiler, mükemmel konum ve bir inşaat şirketinden proje uygulama garantisi arıyorsanız - hoş geldiniz! Nordic Property Construction, müşterilerine projenin uygulanması sürecinde hizmet kalitesini ve proje bittikten sonra da kompleksin özenli bir şekilde yönetileceğini garanti eder.

Bir sorunuz mu var ya da tavsiyeye mi ihtiyacınız var?

Bizimle iletişime geçin, sizin istek ve tercihlerinizi dikkate alarak Alanya’daki Nordic Property Construction projeleri hakkında size detaylı bilgi verelim.