Fiyat:

Bir sorunuz var mı? Tavsiyeye mi ihtiyacınız var?

Bizimle iletişime geçin, istek ve tercihlerinizi dikkate alarak Alanya’da Nordic Property Construction projeleri hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Hizmetlerimiz

Alanya'da gayrimenkul satın alma

Türkiye'de bir gayrimenkul satın almak, kârlı yatırımı için en güvenilir seçeneklerden biri olmakla birlikte aynı zamanda ülkede iyi vakit geçirme, rahatlama ve sağlıklı yaşama fırsatlarından size sunmaktadır. Yurtdışında bir daire satın almak, evi dekore etmek, mobilya satın almak ve yeni bir ikamet yerine adapte olmak gibi ideal daireyi seçme sürecinde ortaya çıkan bir takım sorunlarla karşılaşılabilir. 

Türkiye'de inşaat şirketi Nordic Property Construction'dan daire satın almanın avantajlarının başında müşterilerimize verdiğimiz yüksek önem ve hassasiyet gelmektedir. Bir mülk seçerken, bir daireye taşındıktan sonra, dairelerin kalitesinden, profesyonel iletişimden, verilen hizmetten memnun kalmanız bizim için son derece önemlidir. Müşterilerimize sunduğumuz çok sayıda faydalı hizmetimiz bulunmaktadır; inceleme gezileri, transfer, tamir ve temizlik işleri, evrak işlerinde yardım, danışmanlık hizmetlerimiz ve daha fazlası...

Nordic Property Construction'ın Türkiye'de yaşam hayalinizi %100 yerine getireceğinden emin olabilirsiniz!

İnceleme gezisi

Nordic Property Construction gayrimenkul satışlarını sadece sanal ortamda yapmayıp müşterilerinin ürünler ile bire bir temasa geçmelerini sağlamayı bir prensip olarak belirlemiştir. Bu amaçla alacağınız gayrimenkulleri yerinde görerek almanız için inceleme gezisi düzenliyoruz. Bu inceleme gezileri için sizden 350 € (alım yapmanız halinde geri ödemek koşuluyla) talep ediyoruz. Söz konusu tutarın içeriğini sizin dönüş uçak biletiniz, konaklama ve transfer ücretleriniz oluşturmaktadır. Nordic Property Construction bu inceleme gezisinde sizin rahatlığınızı en ince detayına kadar düşünmektedir.

Temizlik Hizmetleri

Nordic Property Construction olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek önceliğimizdir. Tatilde temizlikle uğraşmak istemeyen müşterilerimiz için, dairenizde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü temizlik ve çamaşır yıkama hizmetini, Türkiye’ye gelmeden 3 gün önce bize e-mail yoluyla haber vermeniz halinde yerine getiriyoruz. Ayrıca söz konusu hizmetlerden evinizde ikamet ederken de faydalanabiliyorsunuz. Tüm bu ihtiyaçlarınız için bize ulaşmanız yeterli.

Tadilat ve Tamirat

Nordic Property Construction olarak, evinizle ilgili her türlü tamir, tadilat işlerinizi sizin fikir ve istekleriniz doğrultusunda hayata geçiriyoruz.

Dairesinden, villasından, bahçe veya peyzaj düzenlemesi vb. herhangi bir bölümden sıkılan, değişiklik veya dizayn yapmak isteyen fakat nasıl bir değişiklik yapacağının kararını veremeyen müşterilerimize de ayrıca iç mimar işbirliğiyle yenileme ve tasarım hizmeti vermekteyiz.

Eğer bütün bu işlemler yapılır iken siz Alanya’daysanız, sizin farklı zamanlarda yapılan işin her aşamasını görmenizi sağlıyoruz. Eğer bura da değilseniz sürekli güncel fotoğraflar ve e-mail yoluyla sizi bilgilendiriyoruz. Nordic Property Construction'ın bütün bu işlemleri sizin görüşleriniz çerçevesinde hayata geçirmesi en fark yaratıcı özelliğidir.

Araç Kiralama

Nordic Property olarak, tatillerinde toplu taşıma araçlarını kullanmak istemeyen müşterilerimize hava alanından başlayarak her türlü araç kiralama hizmeti veriyoruz. Bu hizmetimizde müşterilerimizin konfor ve güvenlik odaklı hizmet almalarını sağlıyoruz.

Havaalanı Transferi

Antalya veya Gazipaşa Havaalanından, 7/24 size özel konforlu araçlarımızla isterseniz tek yönlü, isterseniz de gidiş-dönüş transfer hizmeti vermekteyiz.

Antalya veya Gazipaşa Havaalanından, bize 3 gün önceden detaylı uçuş bilgilerinizi e-mail atıp bilgilendirmeniz koşulu ile 7/24 size özel konforlu araçlarımızla isteğiniz doğrultusunda isterseniz tek yönlü, isterseniz de gidiş-dönüş transfer hizmeti vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini esas alan bu hizmetimizde öncelik siz değerli müşterilerimizin evinizin kapısından havaalanında aracımızdan ayrılıncaya kadar en üst düzeyde memnuniyet sağlamanızdır. Konfor ve güven vazgeçilmez standartlarımızdır.

Danışmanlık

Misafirlerimizin Türkiye’de karşılaşabilecekleri her türlü adli, bürokratik vb. sorunlarında danışmanlık hizmeti verip, rahat ve güvenli bir tatil yapmalarını sağlıyoruz. Nordic Property Construction olarak tecrübemizle müşterilerimizin yabancı bir ülkede olmalarından dolayı karşılarına çıkabilecek her türlü problemin çözümü noktasında kendilerine yardımcı oluyoruz.

Sigorta Hizmeti

Müşterilerimizin anlaşmalı sigorta kuruşlarımız vasıtasıyla bina, deprem, araç, kasko, sağlık sigortası hizmetlerini en kapsamlı bir şekilde almalarını sağlıyoruz.

Nordic Property Construction olarak bu sigorta hizmetlerini müşterilerimize Avrupa standartlarında veriyoruz. Tatil sırasında veya sonrasında, meydana gelebilecek her türlü kaza, hasar ve hastalık gibi problemlerinizin sigorta takibini yapıyor, bu konuda etkin çözümler üretiyoruz.

Home Service Hizmetleri

Satın aldığınız gayrimenkulun elektrik, su, telefon, internet, uydu vb. gibi yeni-iptal abonelik işlemlerinizi Nordic Property Construction olarak takibini yapıyoruz. Tatilinizi bürokratik işlemlerle boşa geçirmemeniz için bu işlemlerin takibini ve ilgili ödemelerini yapıyoruz. Nordic Property Construction servis departmanı olarak biz, bu hizmetleri yaparken siz de kesintisiz bir tatil yaşamanın keyfini çıkarıyorsunuz. Müşterilerimize gönderdiğimiz 3 aylık detaylı raporlar ile adınıza yapılan tüm ödemeleri ve hesap bilgilerinizi kolaylıkla takip edebiliyorsunuz.

Bir sorunuz mu var ya da tavsiyeye mi ihtiyacınız var?

Bizimle iletişime geçin, sizin istek ve tercihlerinizi dikkate alarak Alanya’daki Nordic Property Construction projeleri hakkında size detaylı bilgi verelim.