Fiyat:

en ru tr

Bir sorunuz var mı? Tavsiyeye mi ihtiyacınız var?

Bizimle iletişime geçin, istek ve tercihlerinizi dikkate alarak Alanya’da Nordic Property Construction projeleri hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Hizmetlerimiz

Alanya'da gayrimenkul satın alma

Türkiye'de bir gayrimenkul satın almak, karlı yatırımı için en güvenilir seçeneklerin ve aynı zamanda ülkede iyi vakit geçirme, rahatlama ve sağlıklı yaşama fırsatlarından biridir. Yurtdışında bir daire satın almak, evi dekore etmek, mobilya satın almak ve yeni bir ikamet yerine adapte etmek gibi ideal daireyi seçme sürecinde ortaya çıkan bir takım sorunlar ile bağlıdır. 

Türkiye'de inşaat şirketi Nordic Property Construction'dan bir daire satın almanın avantajlarından biri, alıcılar için endişemizdir. Bir mülk seçerken, bir daireye taşındıktan sonra, dairelerin kalitesinden, profesyonel iletişimden, verilen hizmetten memnun kalmanız bizim için son derece önemlidir. Alıcılarımıza sunduğumuz çok sayıda faydalı hizmetimiz var: inceleme gezileri, transfer, tamir ve temizlik işleri, evrak işlerinde yardım danışmanlık hizmetlerimiz ve daha fazlası.

İnşaat şirketi Nordic Property Construction, Türkiye'de yaşam hayalinizin %100 yerine getirildiğinden emin olabilirsiniz!

İnceleme gezisi

Nordic Property gayrimenkul satışlarını sadece sanal ortamda yapmayıp müşterilerinin ürünler ile bire bir temasa geçmelerini sağlamayı bir prensip olarak belirlemiştir. Bu amaçla alacağınız gayrimenkulleri yerinde görerek almanız için inceleme gezisi düzenliyoruz. Bu inceleme gezileri için sizden 350€, alım yapmanız halinde geri ödemek koşuluyla talep ediyoruz. Söz konusu tutarın içeriğini sizin dönüş uçak biletiniz, konaklama ve transfer ücretleriniz oluşturmaktadır. Nordic Property bu inceleme gezisinde sizin rahatlığınızı en ince detayına kadar düşünmektedir.

Temizlik Hizmetleri

Nordic Property olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek önceliğimizdir. Tatilde temizlikle uğraşmak istemeyen müşterilerimiz için, dairenizde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü temizlik ve çamaşır yıkama hizmetini, Türkiye’ye gelmeden 3 gün önce bize mail yoluyla haber vermeniz halinde yerine getiriyoruz. Ayrıca söz konusu hizmetlerden evinizde ikamet ederken de faydalanabiliyorsunuz. Tüm bu ihtiyaçlarınız için bize ulaşmanız yeterli.

Tadilat ve Tamirat

Nordic property olarak, evinizle ilgili her türlü tamir, tadilat işlerinizi sizin fikir ve istekleriniz doğrultusunda hayata geçiriyoruz.

Dairesinden, villasından, bahçe peyzaj düzenlemesinden vb. herhangi bir bölümden sıkılan, değişiklik veya dizayn yapmak isteyen fakat nasıl bir değişiklik yapacağının kararını veremeyen müşterilerimize de ayrıca iç mimar işbirliğiyle yenileme ve tasarım hizmeti vermekteyiz.

Bütün bu işlemler yapılır iken eğer Alanya’daysanız, sizin farklı zamanlarda yapılan işin her aşamasını görmenizi sağlıyoruz. Eğer bura da değilseniz sürekli güncel fotoğraflar ve mail yoluyla sizi bilgilendiriyoruz. Nordic Property’nin bütün bu işlemleri sizin görüşleriniz çerçevesinde hayata geçirmesi en fark yaratıcı özelliğidir.

Araç Kiralama

Nordic Property olarak, tatillerinde toplu taşıma araçlarını kullanmak istemeyen müşterilerimize hava alanından başlayarak her türlü araç kiralama hizmeti veriyoruz. Bu hizmetimizde müşterilerimizin konfor ve güvenlik odaklı hizmet almalarını sağlıyoruz.

Havaalanı Transferi

Antalya veya Gazipaşa hava alanından, 7/24 size özel konforlu araçlarımızla isterseniz tek yönlü, isterseniz de gidiş dönüş transfer hizmeti vermekteyiz.

Antalya veya Gazipaşa hava alanından, bize 3 gün önceden detaylı uçuş bilgilerinizi mail atıp bilgilendirmeniz koşulu ile 7/24 size özel konforlu araçlarımızla isteğiniz doğrultusunda isterseniz tek yönlü, isterseniz de gidiş dönüş transfer hizmeti vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini esas alan bu hizmetimizde öncelik siz değerli müşterilerimizin evinizin kapısından hava alanında aracımızdan ayrılıncaya kadar en üst düzeyde memnuniyet sağlamanızdır. Konfor ve güven vazgeçilmez standartlarımızdır.

Danışmanlık

Misafirlerimizin Türkiye’de karşılaşabilecekleri her türlü adli, bürokratik vb. sorunlarında danışmanlık hizmeti verip, rahat ve güvenli bir tatil yapmalarını sağlıyoruz.  Nordic Property olarak tecrübemizle müşterilerimizin yabancı bir ülkede olmalarından dolayı karşılarına çıkabilecek her türlü problemin çözümü noktasında kendilerine yardımcı oluyoruz.

Sigorta Hizmeti

Müşterilerimizin anlaşmalı sigorta kuruşlarımız vasıtasıyla bina, deprem, araç, kasko, sağlık sigortası hizmetlerini en kapsamlı bir şekilde almalarını sağlıyoruz.

Nordic Property olarak bu sigorta hizmetlerini müşterilerimize Avrupa standartlarında veriyoruz. Tatil sırasında veya sonrasında, meydana gelebilecek her türlü kaza hasar hastalık gibi problemlerinizin sigorta takibini yapıyor ve bu konuda etkin çözümler üretiyoruz.

Home Service Hizmetleri

Satın Aldığınız gayrimenkulun Elektirik Su telefon internet uydu vb. gibi yeni-iptal abonelik işlemlerinizi Nordic İnşaat olarak takibini yapıyoruz. Tatilinizi bürokratik işlemlerle boşa geçirmemeniz için bu işlemlerin takibini ve ilgili ödemelerini yapıyoruz. Nordic Property servis departmanı olarak biz, bu hizmetleri yaparken siz kesintisiz bir tatil yaşamanın keyfini çıkarıyorsunuz. Müşterilerimize gönderdiğimiz 3 aylık detaylı raporlar ile adınıza yapılan tüm ödemeleri ve hesap bilgilerinizi kolaylıkla takip edebiliyorsunuz.

Bir sorunuz var mı? Tavsiyeye mi ihtiyacınız var?

Bizimle iletişime geçin, istek ve tercihlerinizi dikkate alarak Alanya’da Nordic Property Construction projeleri hakkında detaylı bilgi vereceğiz.