Fiyat:

en ru tr

Bir sorunuz var mı? Tavsiyeye mi ihtiyacınız var?

Bizimle iletişime geçin, istek ve tercihlerinizi dikkate alarak Alanya’da Nordic Property Construction projeleri hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Projelerimiz

Gayrimenkul türü:

Konum:

Oda sayısı:

Fiyat:

Eşleşen proje yok

Nordic Property Construction

Nordic Property Construction'dan Türkiye'de Gayrimenkul

Neredeyse herkes en azından bir kere Türkiye’yi ziyaret etmiştir. Bu eşsiz ülke, kaliteli servis, mükemmel otel hizmeti ve lüks tesisleri, dünyanın en iyi plajları, farklı eğlence etkinlikleri, değişik güzel yerleri ziyaret etme imkanı sunan bir tatil bölgesidir. Ancak, her zamanki otellerin ve standart turistik rotaların dışında bulunan rengarenk, orijinal bir ülke olan tamamen farklı bir Türkiye keşfedebilirsiniz. Bu nedenle, Akdeniz yaşam tarzının tüm avantajlarını seçen gittikçe daha fazla sayıda yabancı vatandaşlar, Türkiye'de gayrimenkul sahibi oluyorlar. 

Türkiye neden yabancı yatırımcılar için bu kadar çekici?

Ülkenin Akdeniz kıyıları elverişli bir iklim bölgesinde bulunan bir cennettir. Mükemmel çevre koşulları, parlak güneş, çeşitli bitkilerin kokusu ile dolu sağlıklı hava, her yaşta aktif bir yaşam tarzının iyileştirilmesine ve korunmasına katkıda bulunur. Ülkenin kıyıları 8.000 km uzunluğa sahiptir, deniz ılık ve çok temizdir, bu nedenle gittikçe daha fazla plajlar güvenliği ve çevre dostu olduğu konusunda uluslararası Mavi Bayrak ödülünü alıyorlar. Neredeyse tüm yıl boyunca burada tatilini yapabilirsiniz.

Türkiyede karayolları, uluslararası havaalanları, yeşil parklar ve yürüyüş alanları, mağazalar, kafeler, restoranlar, eğlence tesisleri, okullar, kolejler, üniversiteler, mükemmel geliştirilmiş tıp - burada yaşam rahatlığı ve güvenliği sağlayan her şey var. Ayrıca, Türkler misafirleri çok seven bir millettir. Memnuniyetle yabancılarla tanışıyorlar ve mümkün olan her şekilde yeni topluma uyum sağlamalarına yardımcı oluyorlar.

Türkiye'deki gayrimenkul fiyatları, Avrupa'daki fiyatlarından çok daha ucuzdur. Yatırım çekiciliği, sürekli yenilikler ve devlet düzeyinde yabancı vatandaşlar için konut satın alma kurallarının basitleştirilmesi nedeniyle artar. Düşük vergileri, oturma izni alma ve vatandaşlığı kazanma sürecinin kolaylığı, düşük faturaların maliyetleri - bunlar hepsi Türkiye'de yabancı vatandaşların emlak satın alma sebepleri.

Müteahhit Şirketinden Türkiye'de Gayrimunkul Satın Alma

Türkiye emlak piyasası çok aktif bir şekilde gelişiyor ve potansiyel alıcılar için çok çeşitli nesneler sunuyor - lüks konutlar ve deniz kenarındaki villalardan konut komplekslerinde dairelere kadar. Alanya'da daire satın almak için en iyi seçeneklerden biri, doğrudan bir inşaat şirketinden gayrimenkulü satın almaktır.

İnşaat şirketinden Türkiye’deki dairelerin birkaç avantajı var:

Türk emlak piyasında yüksek talep ve piyasanın gelişmesi nedeniyle inşaat şirketleri arasında potansiyel müşterileri için bir rekabet var. Bu, modern malzemeler ve yeni teknolojiler kullanarak inşaat kalitesinde doğal bir artışa yol açmaktadır. Buna ek olarak, şirketler projeleri tamamlamak için önceden belirlenmiş olan resmi başvuru tarihlerine kesinlikle uyuyorlar.
İnşaat şirketinden Türkiye'de emlak fiyatları, özellikle inşaat aşamasında daire satın alırsanız, çok uygundur. Yapım aşamasında olan bir projeye yatırım yaparak, çok fazla tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda dairenin kat planı, tasarım kararları ve dekorasyonu ile ilgili bazı değişiklikler yapmak da mümkündür.
Müteahhit şirketleri, Türkiye'de bir daire satın almaları gerektiğinde müşterilere avantajlı koşullar sunar: sabit bir fiyat, indirim programları, faizsiz taksit ödemeleri.
Örneğin Akdeniz bölgesindeki bir inşaat şirketten Alanya'da bir apartman dairesi alırken, bir zaman sonrası daire sataşı yapıp ya da mülkünüzü kiraya verip kar etme şansını elde edersiniz.
Uluslararası inşaat şirketi Nordic Property Construction, Akdeniz sahilindeki yüksek kaliteli konutları inşa ediyor. En önemli görevlerimizden biri evlerinin konforu ve rahatlığı konusundaki en yüksek alıcılarının beklentileri yerine getirmektir, bu yüzden sadece yüksek kaliteli malzemeler ve yeni teknolojiler kullanıyoruz, en iyi yerleşim seçeneklerini sunuyoruz.