background

Müşteri yorumları

Nobby Garden'da Daire 1+1

Olga

nijniy Novgorod

2019'da, Türkiye'de tatilde olan ailemiz, Akdeniz'de bir mülk satın almayı düşündü. 2021'de YouTube ve emlakçıların tavsiyeleri sayesinde inşaat şirketiniz NORDIC PROPERTY'ye dikkat çektim. Bir e-posta yazdı. mail ve Daria Chichek bana NOBBY GARDEN kompleksi için tüm planları ve fiyatları sağladı. Daria ve Anna'nın başka bir ülkede daire satın almak isteyen müşterilere karşı samimi ve özenli tavrı, işleriyle ilgili bilgisi muhtemelen inşaat şirketinizden bir daire satın almanız istenmiştir. Bir daire satın aldıktan sonra sorunları çözme konusundaki yetkinliği, bireysel yaklaşımı ve müşterilerle sıcak iş ilişkileri için Anna'ya şükranlarımı sunmak istiyorum. Daria ve Anna, çalışmalarınız için teşekkür ederiz!

hepsini oku

gizle

Konut kompleksi Nobby Garden 2'de Daire 1+1

Inna

moskova

"Nordic Property" şirketinin çalışanı Anna Rokkel'e Türkiye'de bir daire satın almama yardım ettiği için şükranlarımı sunmak istiyorum. Anna'nın dürüstlük, olumlu tutum, net bir eylem planı, sabır, yüksek düzeyde profesyonellik ve dikkat, bireysel bir yaklaşım ve müşteriye karşı sıcak bir ticari tavır gibi niteliklerini ve ayrıca çok önemli bulduğumu not etmek istiyorum. Türkiye'de ikamet etmeyen vatandaşlar için bu bilgi ve Türk mevzuatının inceliklerini net bir şekilde açıklama yeteneği Anna, müşterilerin bir ev satın alırken ortaya çıkan ve bazen sadece satın alma ile dolaylı olarak ilgili olan tüm taleplerine yanıt verir. Kişisel zamanını müşteri sorunlarını çözmek için harcamaya isteklidir. Anna, 64 yıllık hayatımda tanıştığım en iyi emlakçılardan biri. Onu ve Nordic Property'yi tüm arkadaşlarıma ve tanıdıklarıma tavsiye edeceğim.

hepsini oku

gizle

Konut kompleksi Nobby Garden 2'de Daire 1+1

Zoya

nijniy Novgorod

2022'de "Nordic Property" şirketinden bir daire satın aldım. Anna Rokkel, sözleşmenin imzalanmasından tapunun resmi sunumuna kadar tüm işlemde eşlik etti. Anna çok bilgili ve duyarlı bir profesyoneldir. Aynı zamanda olağanüstü bir incelik duygusuna sahip çok pozitif bir kız! Sıcak ve güvene dayalı bir ilişki geliştirdik, yapılan işler için teşekkürler Anna. İşin kalitesi en üst düzeydedir! Zaten arkadaşlarıma "Nordic Property" şirketinden bir daire satın almalarını tavsiye ediyorum. Ekibinize iyi şanslar ve refah! Saygılarımızla, Zoya Ponomareva

hepsini oku

gizle

Konut kompleksi Cozy Town'da Daire 2+1

Tatyana İvanova

Tobolsk

Nordic Prorerty İnşaat ile tanışmam oldukça beklenmedik bir anda ve Alanya sahilinde kendime uygun bir şey bulma konusunda neredeyse umutsuzluğa kapıldığım bir anda gerçekleşti. Emlak danışmanım sayesinde bu görüşme gerçekleşti. Şirket beni sıcak bir karşılama, güler yüzlü yetkin ve yetkin çalışanlar, harika bir geliştirme projesi ve sundukları için çok uygun fiyatlar ile karşıladı. Gelecekteki evin konumu, tasarımı ve iyi düşünülmüş altyapı çözümleri - Bütün bunları beğendim. Ve şirketin bitmiş projeleri ve inşaat kalitesi ile tanıştıktan sonra fazla düşünmeden satın alma kararı verildi. İşbirliğimiz süresince, şirket sorumlu ve güvenilir bir karşı taraf olduğunu kanıtladı: Dünya defalarca koronavirüs ile ilgili felaketlere maruz kalmasına rağmen, varılan tüm anlaşmalar kararlaştırılan zaman çerçevesi içinde imzalandı. Ofise ve nesneye yapılan tüm ziyaretler dostça bir atmosferde gerçekleştirildi, geliştiricinin dikkati ve ilgisi evin inşaatının her aşamasında hissedildi. Geçen gün çok mutlu olduğum bir mülkiyet belgesi aldım. Bu şirketi oluşturan insanlara emekleri ve emekleri için minnettarım ve Nordic Prorerty İnşaat'ta bir daire satın alarak doğru seçim yaptığıma inanıyorum. Akdeniz'in ve güneşin tadını çıkararak yaşayacağım evi inşa eden şirketle daha fazla ilgi ve iyi ilişkiler görmeyi gerçekten umuyorum.

hepsini oku

gizle

Arrow