Gizlilik politikası

Bu Gizlilik Politikası, bu sitede ve bu sitenin bağlantı verdiği tüm sitelerde elde edilen veya kullanılan tüm kişisel bilgiler ve veriler için geçerlidir.

Kişisel bilgilerinizin toplanması
Tarafınızdan sağlanan bilgileri, yeterli ve kullanılabilir kabul edilen yeterli koruma düzeyi ile saklar ve işleriz. Sağlanan bilgileri, Türk yasalarının gerektirdiği durumlar dışında üçüncü taraflara aktarmayız.

Hizmetlerimizi sağlamak için gerekli olan e-posta adresi, tam ad, telefon numarası, sosyal medya hesaplarına bağlantılar veya diğer iletişim bilgileri gibi iletişim bilgilerini sağlamanızı isteyebiliriz.

Bu bilgilerin sağlanmaması, hizmetlerimizin tamamının veya bir kısmının reddedilmesi veya feshedilmesi için yeterli bir koşuldur. Size kolaylık sağlamak için, bu veriler, alınması için bir istek gönderilmeden önce size bildirimde bulunarak otomatik olarak elde edilebilir.

Sitemizi, hizmetlerimizi veya tekliflerimizi daha etkili hale getirmek için sitemizde verdiğiniz bilgileri site dışından veya üçüncü taraflardan topladığımız diğer bilgilerle birleştirebiliriz.

Bize bilgilerinizi verirseniz, bize önceden bildirimde bulunarak bu bilgileri gözden geçirme, değiştirme, düzeltme veya silme hakkına sahipsiniz.

Sağladığınız bilgilerin doğrulanma yöntemini ve yöntemini seçme hakkımız saklıdır. Doğrulama, hizmetlerimizi kullandığınız ülkenin yürürlükteki mevzuatı çerçevesinde gerçekleştirilir.

Elektronik formlarımızı, anketlerimizi doldurarak, bize başka yollarla bilgi aktararak, gizlilik politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Kişisel bilgilerinizin kullanımı
Kişisel bilgilerinizi yalnızca size web sitemizde belirtilen hizmetleri sağlamak için kullanırız.

Bilgilerinizi özellikle size uygun bir şekilde sizinle iletişime geçmek, hizmet ve destek sağlamak, faydalı materyaller, teknik bilgiler vb. göndermek için kullanırız.

İlginizi çekebilecek ürünler, hizmetler, promosyonlar, yarışmalar ve diğer etkinlikler veya teklifler hakkında bilgi vermek için de sizinle iletişime geçebiliriz. Bu tür bilgileri almak isteyip istemediğinize, e-posta veya sitemizde belirtilen diğer iletişim kanallarından talep ederek karar verme ve bize bildirme hakkına sahipsiniz.

Kişisel bilgilerinizin aktarımı
Kişisel bilgilerinizi, ortaklarımız veya yüklenicilerimiz ile temas gerektiren mal veya hizmetler talep ettiğiniz durumlar dışında, bu tür bilgilerin aktarılmasına önceden onay vermeniz dışında başkalarıyla paylaşmamayı taahhüt ediyoruz.

Müşterilerimize hizmet sağlamak ve mal, hizmet ve çözümler sunmak için üçüncü taraflarla ortaklık yaparız; ortaklarımız, yüklenicilerimiz ve hizmet sağlayıcılarımız, bizim adımıza toplanan bilgileri gizli tutmayı ve bunları müşterilerimize hizmet sağlamak dışında herhangi bir amaçla kullanmamayı taahhüt eder.

Sizin tarafınızdan sağlanan kişisel bilgileri aşağıdaki durumlar dışında üçüncü şahıslara aktarmamayı taahhüt ediyoruz:
kendi rızanız;
hükümet yetkililerinden gelen resmi ve yasal olarak doğru bir talebe yanıt;
mevzuat, yasa veya mahkeme kararı şartlarına uyması;
dolandırıcılığın önlenmesinde, şirketimizin haklarının ve mülkiyetinin korunmasında yardım;
çalışanlarımızın, kullanıcılarımızın veya kamunun kişisel güvenliğini veya mülkiyetini koruması;
siparişinizin veya talebinizin işlenmesi veya faturamızın işlenmesi;
şirket içi operasyonları yürütmek için istihdam ettiğimiz kişi veya şirketlere transferler.

Kişisel bilgilerinizin güvenliği
Bize sağladığınız bilgilerin korunmasını garanti ediyoruz. Yetkisiz erişim girişimi olmayacağını garanti edemesek de, kişisel bilgilerinizi korumak ve uygun teknolojiler ve dahili prosedürler kullanarak yetkisiz erişimi engellemek için elimizden gelenin en iyisini yaptığımızdan emin olabilirsiniz.

Veri işlemeye onay
Tüm müşterilerimiz, web sitemizde herhangi bir kişisel veri sağlayarak, beyan edilen hizmetlerin ve / veya hizmetlerin tarafımızca uygun düzeyde sağlanması için gerekli olduğunu açıkça anlamakta ve bu tür bilgilerin bu çerçevede toplanmasını ve işlenmesini bu Gizlilik Politikasıyla koşulsuz olarak kabul etmektedir. 

İstediğiniz zaman hizmetlerimizi reddetme ve verilerinizi veri tabanımızdan silme hakkına sahipsiniz - ancak, istatistik toplamak ve hizmetlerimizin kalitesini arttırmak için girdiğiniz iletişim bilgilerini ve diğer bilgileri arşivlerde saklama hakkımızı saklı tutuyoruz.

Gizlilik politikasındaki değişiklikler.
Bu Gizlilik Politikasının şartları, bu sitede ve bu sitenin sayfalarında toplanan herhangi bir bilginin toplanması ve kullanılmasına ilişkin kurallardır.

Bu Gizlilik Politikasının şartlarını herhangi bir zamanda değiştirme veya güncelleme hakkını saklı tutarız. Herhangi bir materyali değiştirirsek, bu tür değişiklikleri yayınlar ve belgedeki sürüm numarasını güncelleriz. Gizlilik Politikasındaki değişiklikler, bu sitede yayınlandıkları andan itibaren yürürlüğe girer ve hizmetlerimizi ve hizmetlerimizi kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz ve onayladığınız anlamına gelir.

Gizlilik Politikamız hakkında yorum veya sorularınız varsa, lütfen görüş veya önerilerinizi e-posta veya bu sitede belirtilen diğer iletişim kanalları aracılığıyla iletin.

Arrow